www.cvonline.hu

Autószerelő / Teherautó szerelő- Ingolstadt környéke

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1028136

Német partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk a következő pozícióra: Ingyenes szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel
Feladatok:

  • Targoncák, munkagépek karbantartása

Elvárások:
  • Autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő végzettség
  • Többéves szakmai tapasztalat
  • Autóvillamossági ismeretek
  • Alapfokú német nyelvtudás

Juttatások:
  • Nettó 1800-2000 Euro/hó fizetés
  • Ingyenes szállás
  • Első kiutazás megtérítése
  • Hosszútávú munkalehetőség

Előnyök:
  • Saját autó a munkába járáshoz

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, Illés Nikolettet a következő telefonszámon: +36 70 665 5741 - munkanapokon 8-12 óráig.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld