www.cvonline.hu

AUTÓSZERELŐ SZAKEMBER

  • A hirdetés 215 napja lejárt

A Gumi-Profi Team Kft. gumiabroncs- és autószerviz hálózata III. és XIII. kerületi telephelyére

AUTÓSZERELŐ ÉS GUMISZERELŐ SZAKEMBERT

keres.

Főbb feladatok:

  • gépjárművek javítása, karbantartása, műszaki vizsgára felkészítése
  • futómű javítás, állítás
  • javítási ügyvitelszervezés
  • kommunikáció az ügyféllel

Elvárások:

  • min. autószerelő szakképesítés
  • többéves (min. 3 éves) autószerelői szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló, megbízható, igényes munkavégzés
  • alapfokú számítógépes ismeret
  • kiemelkedő problémamegoldó készség, terhelhetőség, motiváltság
  • márka-, ill. típusismeret előny

Előny:

  • gumiszerelésben jártasság
  • jármű-diagnosztikai ismeretek
  • autóklíma javításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • biztos, stabil munkahely
  • hosszú távú munkalehetőség
  • színvonalas munkakörülmények

Munkavégzés helye: 1135 Budapest, Reitter Ferenc utca (1 fő) 1037 Budapest, Csillaghegyi út (1 fő)
Munkakezdés időpontja: azonnali

Amennyiben a pályázat felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, hogy a felsorolt követelményeknek megfelel, juttassa el fényképes önéletrajzát tartalmazó pályázatát az autószerelő pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre 2016. szeptember 2-ig!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő