www.cvonline.hu

Autószerelő - Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 708039
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Németországi megbízónk részére keresünk németül beszélő autószerelőket.

Feladatkör, felelősségek:    Feladatok:

• Gépkocsik szerelése és karbantartása

• Nappali műszakos munkavégzés

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Szükséges képzettség, tapasztalatok:

• Gépjárműszerelői vagy szerviztechnikusi végzettség

• Tapasztalat a felsorolt munkafolyamatokban

• Kommunikációképes német nyelvtudás

• B kategóriás jogosítvány

• Saját autó szükséges!

• Elektromossági tapasztalat előny

• A jelentkezéshez lehetőleg fényképes, német nyelvű önéletrajz szükséges

Nyelvtudás:    Kommunikációképes német nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy németországi munkaerő-kölcsönző cég.

Egyéb:    Munkavégzés helye:

• Erbach, Baden-Württemberg (Ulm környéke)

Feltételek:

• Teljes munkaidő

• 40 órás munkahét

• Munkabér: tapasztalattól függően 12 EUR/órától, egyéb juttatásokkal együtt, a németországi adózási szabályok szerint

• Határozatlan idejű munkaszerződés

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.