www.cvonline.hu

Autószerelő - Németország (Referenciaszám: MR-1764)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.06.
Jelentkezési határidő: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1085765

Feladatok:

  • Személy- és haszongépjárművek javítása, karbantartása
  • Hibás alkatrészek javítása és cseréje
  • Mért adatok alapján elektromos, elektronikus és mechanikus rendszerek javítása és optimalizálása

Elvárások:

  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 1 éves releváns munkatapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Magyar és német nyelvű önéletrajz

Előny:

  • VW gépjárművek javításában szerzett tapasztalat
  • Saját gépjármű

A munkáltató ajánlata:

  • Németországban bejelentett munkavégzés
  • Versenyképes fizetés
  • Túlórapótlék
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szállás biztosítása internet hozzáféréssel és teljesen felszerelt konyhával

Munkavégzés helye:

Németország

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. németországi partnere részére keres megfelelő szakmai tapasztalattal és végzettséggel rendelkező autószerelő munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó MR-1764-es referenciaszámot!

Részletes tájékoztatás telefonon, valamint személyesen Győrben (Attila utca 6.) hétfőtől péntekig 8:00-16:00 között, továbbá Budapesten (1013) a Pauler utca 18-as szám alatt szerdától péntekig 10:00-17:00-ig van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)