www.cvonline.hu

Autószerelő munkatárs

  • A hirdetés 439 napja lejárt

Gyakorlattal rendelkező

Autószerelő munkatársat

keresünk

Feladatok

  • gépjármű javítása, gépjármű időszakos szervizelése és felülvizsgálata
  • a gépjármű felkészítése műszaki vizsgára
  • állapotfelmérés és környezetvédelmi felülvizsgálat végzése
  • jármű-diagnosztika

Elvárások

  • szakirányú min. középfokú - autószerelő műszaki végzettség
  • empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
  • kiemelkedő problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk

  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • Vonzó kereseti lehetőség
  • Kulturált, színvonalas munkakörülmények
  • Szakmai továbbképzési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő