www.cvonline.hu

Autószerelő - INTS/14/27

  • A hirdetés 199 napja lejárt

Autószerelő

Ref.: InTS/14/27

Elvárások

·         Szakirányú végzettség

·         Mechanikai vagy elektronikai területen szerzett tapasztalat

·         Erős alap- vagy középszintű némettudás (A2-B1)

·         Jó állóképesség, kitartás

·         Igényes megjelenés

Főbb feladatok

·         Mechanikai és elektromos hibakeresés

·         A gyári utasításoknak megfelelő karbantartási és javítási feladatok

Amit kínálunk

·         Versenyképes jutattás

·         Stabil, hosszú távú munkalehetőség

·         Azonnali munkakezdési lehetőség

·         Kellemes munkakörnyezet

·         Színvonalas, igényes szálláslehetőség

Előnyök

·         Releváns tapasztalat

·         Saját gépjármű

Az INT-Solution Kft. munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013