www.cvonline.hu

Autószerelő - gumiszerelő

  • A hirdetés 807 napja lejárt

Partnerünkhöz keresünk munkaerő-kölcsönzés keretében autószerelőt, illetve gumiszerelőt az alábbi tevékenységekre.

Feladatok:

Autó szerelő:

• Gépjárművek és azok szerkezeti egységeinek szerelése, alkatrészek pótlása és cseréje, valamint javítása és felújítása

• Gépjárművek műszaki ellenőrzése, műszeres vizsgálatok és diagnosztikai beállítások végzése

• Futó javítások, szervizek teljes körű elvégzése
• Gépjárművek előkészítése hatósági vizsgára
• A szerelőgépek napi karbantartása

Gumiszerelő:

  • Személy gumiabroncs cseréjének szakszerű végrehajtása a biztonsági előírások betartása mellett
  • Gumiabroncsok mozgatása

Jelentkezni a megadott email címen fényképes önéletrajzzal lehet.

Elvárás

Elvárások:

  • Autószerelő vagy technikusi végzettség
  • Önállóság, jó problémamegoldó készség

Gumiszerelőknek:

  • Autószerelői végzettség vagy Gumiszerelő szakmunkásvizsga,- vagy azzal egyenértékű gumiszerelő és kiegyensúlyozó OKJ-s bizonyítvány
  • Személygépjármű és tehergépjármű abroncsok szerelésében való jártasság
  • Nagy munkabírás, fizikai alkalmasság, gyors, pontos munkavégzés

Amit nyújtunk

Amit kínálunk:

• Stabil munkahely
• Szakmai háttér

Helyek Miskolc
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő