www.cvonline.hu

Autószerelő, esztergályos, géplakatos munka

  • A hirdetés 375 napja lejárt

Autószerelők, esztergályosok, géplakatosok, egyéb fémipari gyakorlattal rendelkezők jelentkezését várjuk autógenerátorok és önindítók felújításával foglalkozó partnercégünk számára hamarosan induló könnyű betanított munkára.

Munkavégzés helye: Miskolc

Feladatok:

  • Termékek felújításában való aktív részvétel
  • Részegységek összeszerelése, bontása
  • Általános felelősség a termékek minőségéért
  • Az üzemi terület rendjének biztosítása

Elvárások:

  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Álló munka és több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Szériagyártásban szerzett tapasztalat (min. 1-2 év)
  • Tapasztalatszerzés gyártósori gépek üzemeltetésében

Amit ajánlunk:

  • Stabil hátterű cég
  • Vidéki munkatársaknak munkába járás támogatása
  • Céges buszok a műszakokhoz a Repülőtéri buszvégállomástól
  • Cafetéria (béren felüli juttatások)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jutassa el fényképes szakmai
önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Adecco Kft.
3526, Miskolc, Szentpéteri kapu 80. II. 1/D.

Helyek Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő