www.cvonline.hu

Autószerelő és vizsgabiztos

  • Az állásajánlat lejárt.

MAN Kamion és Busz Kereskedelmi Kft.
felvételt hirdet DUNAHARASZTI kirendeltségére

autószerelő és vizsgabiztos

munkakör betöltésére.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • autószerelő munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • tehergépjármű műszaki vizsgabiztosi képesítés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • mechatronikai tapasztalat / végzettség
  • menetíró készülék illesztési jogosultság
  • autóbusz műszaki vizsgabiztosi képesítés

Amit kínálunk:
modern munkakörnyezet, kiemelt fizetés, stabil multinacionális háttér, folyamatos továbbképzés

Munkavégzés helye:
Dunaharaszti

Amennyiben úgy érzi, hogy a fent említett munkakör felkeltette érdeklődését és rendelkezik a szükséges feltételekkel, FÉNYKÉPES önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Dunaharaszti
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Dunaharaszti