www.cvonline.hu
Autószerelő (Budapest XI. kerület)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.08.12.
Jelentkezési határidő: 2017.08.17.
Hirdetés azonosító: 1175393

Partnerünk márkaszervizébe keresünk megbízható, önálló munkavégzésre képes, igényes munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Javítandó gépkocsik mozgatása, szervizbe bevitele és javítás után kivitele a parkolóba
  • A munkalap alapján a javítási feladat gyors és szakszerű elvégzése a javítási technológia fokozott figyelembevételével
  • A javítási feladat minőségi elvégzéséhez anyag/ alkatrész kivételezése a raktárból
  • Az elvégzett javítási, szerelési feladat bemutatása és ellenőriztetése a művezetővel
  • A munkafolyamat tényének rögzítése bélyegzéssel
  • Önmaga folyamatos továbbképzése, tanfolyamokon való részvétel
  • A munkaállomás folyamatos tisztaságának fenntartása
  • Célszerszámok szakszerű kezelése, állaguk megóvása, rendben tartása

Elvárások:

  • Szakirányú szakmai végzettség (autószerelő)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Előny: prémium szegmensbe tartozó autók javításában pár éves szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Kulturált, színvonalas munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fix fizetés + teljesítményprémium
  • Egészségpénztári hozzájárulás
  • Csoportos élet-, betegség- és balesetbiztosítás
  • Iskolakezdési támogatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek
  • Kedvezményes dolgozói telefonflotta családtagok részére is
  • Karácsonyi pénz

Egyéb információ:

  • Munkaidő: 08:00-17:00
  • Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, Szerémi út 63.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.