www.cvonline.hu

Autószerelő / Betanított autószerelő

  • A hirdetés 186 napja lejárt

A Boschung EJT Kft. 2007 nyarán alakult, 100 %-os svájci tulajdonban - Boschung Holding AG - lévő gépgyártó cég Dévaványán.
Az üzem olyan speciális úttisztító gépek és adaptereinek gyártására rendezkedett be, amelyeket a svájci anyavállalat, vagy annak egyéb leányvállalatai is előállítanak.
A késztermékek teljes mennyisége külföldi kiszállításra kerül. A leggyakoribb export-országok közé tartozik Svájc és Németország, de az Európai Unió más országaiba, valamint alkalmanként más kelet-európai országokba is történik szállítás.

Betöltendő pozíció:

Elvárások:

  • Szakirányú iskolai végzettség (autószerelő, technikus, mezőgazdasági gépszerelő)
  • Nyugati teherautó szerelésben szerzett tapasztalat (MAN, Volvo, Mercedes)
  • Közúti gépjárművek sori összeszerelésében való jártasság
  • Érettségi/Szakmunkás vizsga

Feladatok:

  • Speciális úttisztító gépjárművek összeszerelése
  • Úttisztító gépek adaptereinek összeszerelése

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Megállapodás szerinti bérezés
  • 2 Műszakos munkarend

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre küldheti.

Boschung EJT Kft.
5510 Dévaványa, Eötvös u. 89.

Helyek Dévaványa
Csongrád
Hajdú-Bihar
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő