www.cvonline.hu

Autószerelő / Autóvillamossági szerelő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Debreceni márkaszerviz munkatársat keres

autószerelő / autóvillamossági szerelő

munkakörbe

Feladatok:

  • Gépjármű javítás, gépjármű időszakos szervizelés, felülvizsgálat
  • Műszaki vizsgára történő felkészítés, állapotfelmérés
  • Futóműállítás
  • Új gépkocsik átadás előtti felkészítése
  • Autóvillamossági szerelés
  • Diagnosztika

Elvárások:

  • Minimum "B" kategóriás jogosítvány
  • Szakirányú képzettség
  • Hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Autóelektronikai szerelésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil folyamatosan fejlődő cég
  • Kiszámítható munkahely, kiszámítható fizetés
  • Modern munkakörnyezet
Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Energetika / Villamosság, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen