Autószerelő, Autóvillamossági-szerelő, Karosszéria lakatos (Referenciaszám: PJ4386)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.10.01.
Hirdetés azonosító: 1028658

Budapesti, személyszállítással foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozíciókba:

Autószerelő
Autóvillamossági szerelő
Karosszéria lakatos

Elvárás:
- Szakirányú végzettség
- Két műszakos munkarend vállalása: délelőtt és éjszaka
- Legalább 2 éves szakmai tapasztalat

Feladatok:

- Autóbuszok szervizelése
- Hibakeresés, javítás

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú munkalehetőség
- Korszerű autóbuszokon történő munkavégzés
- Bejárás támogatás
- Munkásszálló vidékieknek

Munkavégzés helye:
- Budapest XI. / XV. kerület

Dely Fruzsina kapcsolattartó számára elküldött részletes, szakmai önéletrajzzal és bérigény megjelölésével lehetséges a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül. A tárgy mezőben kérjük, tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a Link megjelenítése honlapon elérhető.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.