www.cvonline.hu

Autószerelő / Autóelektronikai Műszerész

  • A hirdetés 320 napja lejárt

Feladatok:

  • Tehergépjármű javításban jártas autószerelő illetve autóelektronikai műszerész szakembereket keresünk katonai gépjárművek javítására, összeszerelésére és beüzemelésére.

Elvárások:

  • Német nyelvtudás
  • Szakirányú végzettség
  • Szakképesítési bizonyítvány
  • Gépjárművezetői engedély, B kategória, saját gépjármü
  • Utazási hajlandóság

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség, határozatlan idejű munkaviszony, német bejelentés
  • Az IG-Metallal kötött Kollektív Szerződés szerinti pontos és teljesítésnek megfelelő bérezés ill. a Kollektív Szerződésen felüli szolgáltatások
  • Teljes munkabér melleti továbbképzés saját továbbképző központunkban
  • Magyar nyelvű munkatársunk áll rendelkezésükre
  • Munkaruhát, minőségi védőfelszerelést (PSA) mi biztosítjuk

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - haladó szint
  • De nyelvismeret hiánya sem akadály! Az elvárt nyelvtudás megszerzése érdekében német kurzusokat indítunk Magyarországon több nagyvárosban, melynek költségét cégünk elöre megfinanszírozza bizonyos feltételek ellenében. Amennyiben érdekli Önt vagy valakit a környezetében, jelezze számunkra a +36 88 210-590-es telefonszámon vagy e-mailen, hogy tájékoztatást adhassunk a lehetőségekről.

Cég neve, Központja:
R + S Group
D - 36041 FULDA, FLEMINGSTR.20-22

+36 1 327 4519
+49 661 50080-801
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Külföldi munka
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka