www.cvonline.hu

AUTÓSZERELŐ (Albérlet lehetőséggel)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 990842

Megbízónk, budaörsi és székesfehérvári telephelyű, szakszerűen felszerelt, modern munkaállomásokkal rendelkező gépjármű szervizeibe keresünk egy-egy tapasztalt szakembert az alábbi munkakörökbe:

Feladatok

  • Személygépkocsik magas szintű diagnosztizálása és állapot felmérése
  • Hibakeresés, javítási szükséget felmérése
  • Cserealkatrészek szerszámok kiválasztása, hibás alkatrészek, részegységes szerelése, javítása, új alkatrészek beszerelése
  • Gépjárművek tesztelése, komplett felkészítése műszaki vizsgára
  • A gépkocsik átadása-átvétele az ügyfelek számára

Elvárások

  • Autószerelő végzettség – autószerelő mestervizsga preferált
  • Legalább 10 év gyakorlati tapasztalat
  • Szakszerű diagnosztikai és szerelési ismeretek
  • Műszaki dokumentáció ismerete, használata és vezetése
  • Számítógépes ismeretek
  • Készség az együttműködésre és csapatmunkára, de elsősorban önálló munkavégzésre
  • Jó kapcsolattartó és kommunikációs készség

Amit megbízónk nyújt

  • Stabil vállalati környezet
  • ALBÉRLET LEHETŐSÉG, versenyképes alapjövedelem, teljesítmény bónusz, valamint béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség

A munkavégzés helye

Budaörs, Székesfehérvár

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: AUTÓSZERELŐ (Albérlet lehetőséggel), Budaörs, Székesfehérvár