www.cvonline.hu

AUTÓSZERELŐ (6480)

  • A hirdetés 877 napja lejárt

A Pannon- Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
AUTÓSZERELŐ

Feladatok:
•Autók teljes körű szervízelése
•Műszaki vizsgára felkészítés
•Adás-vétel előtti szaktanácsadás

Elvárások:
•Szakirányú végzettség
•2-3 év autószerelői munkakörben szerzett gyakorlat
•Precizitás, felelősségteljes és pontos munkavégzés

Munkavégzés helye: Törökbálint

Munkarend: H-P 8-17

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Autószerelő”.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-10-48