www.cvonline.hu

Autószerelő – INTS/BK/08

  • A hirdetés 286 napja lejárt

Biztos, hosszú távú munkalehetőség Németországban! Megbízható németországi partnercégünkhöz keresünk bejelentettteljes munkaidős munkavégzésre németül beszélő munkatársakat az alábbi pozícióba:

Autószerelő – INTS/BK/008

Munkavégzés helye:

·         Németország

Feladatok:

·         Mechanikai és elektromos hibakeresés

·         A gyári utasításoknak megfelelő karbantartási és javítási feladatok

Elvárások:

·         Szakirányú végzettség

·         Mechanikai vagy elektronikai területen szerzett tapasztalat

·         Erős alap- vagy középszintű némettudás (A2-B1)

·         Jó állóképesség, kitartás

·         Igényes megjelenés

Előnyt jelent:

·         Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

·         Érvényes „B” kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

Amit kínálunk:

·         Azonnali munkakezdés

·         Stabil, hosszú távú munkalehetőség

·         Németországi bejelentés

·         Versenyképes fizetés

·         Színvonalas, igényes szállás biztosítva apartmanokban

Amennyiben érdeklődik a lehetőség iránt, kérjük, küldje el önéletrajzát részünkre!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Helyek Budapest
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Pest
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német