www.cvonline.hu

Autószerelő – Autódiagnoszta

  • A hirdetés 511 napja lejárt

Schiller Autóház

OPEL, TOYOTA, SKODA, FIAT, VOLKSWAGEN

 típus ismerettel

keres

munkatársat

Feladatok:

  • Gépjárművek és azok szerkezeti egységeinek szerelése, alkatrészek pótlása és cseréje, valamint javítása, hibafeltárás
  • Gépjárművek műszaki ellenőrzése, műszeres vizsgálatok és diagnosztikai feladatok elvégzése
  • Futó javítások, szervizek teljes körű elvégzése

Elvárások:

  • Autó- és/vagy autóvillamossági szerelői végzettség
  • Gyakorlati ismeretek
  • Diagnosztikai műszerek magas fokú kezelése - Minimum "B" kategóriás jogosítvány
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Autóvillamossági területen szerezett tapasztalak
  • Típus független szakmai ismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely-
  • Fejlődési lehetőség
  • Kulturált, korszerű munkahelyi környezet

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének feltüntetésével együtt küldje el a megadott email címre.

A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a munkakör megnevezését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő