www.cvonline.hu

Autós házigondozói munka - Anglia

  • A hirdetés 190 napja lejárt

Jogosítvánnyal rendelkező, angolul társalgási szinten beszélő hölgyeket keresünk brit partnerünk számára, egészséges és szakellátást igénylő idősek házi ápolására.

Amit mi kínálunk:

  • Fizetés: bruttó 7,2 - 8,9 GBP között (a gondozással töltött idő fizetett, kb. heti 40-50 óra).
  • A munkavégzést egy hetes tréning előzi meg, amelyen felkészítik a gondozókat a munkavégzésre, illetve lehetőség van a jobb kormányos autóvezetésbe beletanulni. A cég a tréning idejére szállást biztosít. A felkészítés is munkaidőnek számít, így 7,2 GBP/ óra fizetést nyújtanak.
  • A munkaadó szállást biztosít, mely felszerelt, kényelmes. Ennek ára 70 -90 GBP/hét.
  • A munkavégzéshez biztosítanak autót, melyet munka időn kívül saját célra is használható és a munkavégzéshez szükséges mobiltelefont.
  • Munkaidő általában: 4 hosszú nap, 2 rövid nap és csak egy szabadnap.

Feladatok:

  • Adott címlista alapján az idősek látogatása a saját otthonukban.
  • Mindennapi teendőkben való segítségnyújtás:tisztálkodás, étkezés, gyógyszeres ellátás, bevásárlás, kisebb házimunkák.

Elvárások a jelentkezőktől:

  • B-kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat,
  • Min. társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Gondozói/egészségügyi tapasztalat előny, de nem feltétel,
  • A feladatkörnek megfelelő személyiség: munkabírás, terhelhetőség, rugalmas, de határozott hozzáállás,
  • Max. 57 éves életkor,
  • A munkára csak hölgy jelentkezőket tudunk elhelyezni.
Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Magyarország
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Külföldi munka