www.cvonline.hu

Autós házigondozói munka – Anglia

  • A hirdetés 627 napja lejárt
Bevezető:
Angliában sok idős ember él egyedül az otthonában segítség nélkül. Magas színvonalú szolgáltatást nyújtó brit partnerünk számára keresünk gondozókat egészséges és szakellátást igénylő idősek házi ápolására.
További információk:

Bristol és Bracknell környékére keresünk FÉRFI autós házigondozókat. A cég által nyújtott egyhetes ingyenes képzés alatt felkészítik a jelentkezőket a napi feladatokra, ezenkívül gyakorolhatják a bal oldali közlekedésben való vezetést.

Elvárások:
• Középfokú angol nyelvtudás
• Érvényes B- kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
• Jó tájékozódási készség
• Remek kommunikációs készség
• Korábbi tapasztalat az alábbi területek bármelyikén: kórházi ellátás, fizikoterápia, otthoni ápolás, idősgondozás, óvodai munka, szociális munka vagy hasonló
• A munkára kizárólag férfiakat tudunk elhelyezni!

Munkakör leírása:
• ügyfeleink napi rutinjában való segítségnyújtás pl.: le és felkelés, öltözködés, tisztálkodás stb
• pelenka cseréje
• vizeletgyűjtő zsákok cseréje
• mellékhelyiség tisztántartása
• mozgásban való segítségnyújtás
• étel és ital elkészítése
• gyógyszerek kikészítése és az adagok felügyelete
• az irodával való folyamatos kapcsolattartás, és a beteg állapotáról való jelentés

Hasznos információk:
• A munkához szükséges felkészítő képzés teljesen ingyenes. Ebből kifolyólag a munka csak a betanítást követően kezdődik meg, hiszen csak így lehetünk 100%-ig biztosak abban, hogy ügyfeleink a megfelelő ellátást kapják.
• Munkavállalóinktól elvárjuk, a napi két műszak vállalását, melyek közül az első reggel 7-től ebédidőig a második kora estétől este 10:30-ig tart
• Hetente egy teljes szabad nap jár. Gyakran van lehetőség túlórára.
• Cégünk tud segítséget biztosítani a szálláskeresésben, melynek leggyakoribb módja a közös albérlet, mely az épülettől függően átlagosan heti 70-90 fontba kerül.
Kezdőtőke: Kérjük, hozzon magával elegendő kezdőtőkét, mely az első havi fizetéséig fedezi a költségeket. A lakbéren felül 400 font elegendő.
Fizetés: Munkavállalóink átlagosan bruttó 1400-2000 fontot tudnak havonta megkeresni, a ledolgozott órák függvényében.

Jelentkezni fényképes angol nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése-mail címen.

További információ: Link megjelenítése

Helyek Külföld
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő