www.cvonline.hu

Autonóm Munkacsoport (APU) vezető | APU manager - Tatabánya

  • A hirdetés 456 napja lejárt

Feladatkör:
Multinacionális autóipari partnerünk számára keresünk autonóm munkacsoportok vezetésében tapasztalatot szerzett, angolul tárgyalóképes szinten beszélő munkatársat. Ebben a munkakörben az Ön feladata lesz a mintegy 150-160 fős terület irányítása. A pozícióhoz kiemelkedő juttatási csomag tartozik, céges gépjármű használattal. Ha felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje el önéletrajzát még ma!

Végzettség:
Egyetemi vagy főiskolai műszaki végzettség.

Szakmai tapasztalat:
Autonóm munkacsoport irányításában szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Vezetői attitűd, meglévő vezetői készségek. Ennél a vállalatnál az a HR stratégia, hogy 70%-ban belülről nevelik ki a vezetőket, így lehetséges az előrelépés; az elmúlt években szép karrier utak rajzolódtak ki. A kollégáknak lehetőségük van részt venni tréningeken, továbbképzéseken ill. kulcspozícióban kapnak személyes coachingot.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Magyarországon stabilan jelenlévő, folyamatosan fejlődő, csúcstechnológiájú multinacionális autóipari beszállító cég. Pályázóink visszajelzései alapján egyike a tatabányai munkaerőpiac legkedvezőbb megítélésű cégeinek.
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna