Autómozgatót 1-2 hónapos határozott időre Liszt Ferenc repülőtérre

  • A hirdetés 539 napja lejárt

Nemzetközi autókölcsönző cég partnerünk részére keresünk

Autómozgatót  1-2 hónapos határozott időre Liszt Ferenc repülőtérre

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • KIEMELKEDŐ jártasság a gépjárművekkel kapcsolatban (új típusú személygépjárművek), típusok, gyártmányok
  • B kategóriás jogosítvány ( min. 1-2 éves gyakorlattal)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Feladatok:

  • Alapvető szerviz feladatok ellátása (izzó csere, olaj-guminyomás, ablakmosó folyadék ellenőrzése).
  • A gépjármű flotta tisztán tartása (kívül-belül)
  • gépjármű parkolók és beállók takarítása
  • az autók telephelyek közötti mozgatása
  • ingázás az autómosó és APT parkoló között
  • egyéb back office jellegű feladatok ellátása

Egyéb:

  • Munkaidő: páratlan héten sze-csüt-pén 8-20, páros héten h-k- szo-vas 8-20
  • Munkavégzés helye:  Liszt Ferenc repülőtér
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal
  • Versenyképes bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő