www.cvonline.hu

Autómozgató a Liszt Ferenc Repülőtérre

  • A hirdetés 89 napja lejárt

Nemzetközi autókölcsönző cég partnerünk részére keresünk

Autómozgatót határozatlan időre Liszt Ferenc repülőtérre

Feladatok:
  • Alapvető szerviz feladatok ellátása (izzó csere, olaj-guminyomás, ablakmosó folyadék ellenőrzése).
  • A gépjármű flotta tisztán tartása (kívül-belül)
  • gépjármű parkolók és beállók takarítása
  • az autók telephelyek közötti mozgatása
  • ingázás az autómosó és APT parkoló között
  • egyéb back office jellegű feladatok ellátása
Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • KIEMELKEDŐ jártasság a gépjárművekkel kapcsolatban (új típusú személygépjárművek), típusok, gyártmányok
  • B kategóriás jogosítvány ( min. 1-2 éves gyakorlattal)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Munkaidő: páros héten sze-csüt-pén 8-20, és páratlan héten h-k-szo-vas 8-20
  • Munkavégzés helye: Liszt Ferenc repülőtér
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal
Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -