www.cvonline.hu

Autómosó

  • A hirdetés 580 napja lejárt

Petrányi Autó Kft.

Ford Márkakereskedés

Cégünk több mint 20 éve sikeresen működő hazai vállalat, mely tavalyi teljesítménye alapján elnyerte a 2014-es Év Ford Márkakereskedője címet.

Sikeres csapatunk bővítésére keressük hosszú távra új munkatársunkat

Autómosó

pozíció betöltésére.

Főbb feladatok:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • empatikus, ügyfélbarát hozzáállás;
  • precíz, pontos munkavégzés;

Előny: autó karbantartó - és ápoló végzettség

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjen küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő