www.cvonline.hu

Autómosó állás Németországban

  • A hirdetés 175 napja lejárt

Férfi munkatársakat keresünk würzburgi autómosóba AZONNALI KEZDÉSSEL, autók takarítására, tisztítására.

Szakmai képzettség és tapasztalat nem szükséges! Gyors, szinte azonnali munkába állás annál inkább! Ritkán van lehetőségünk német területre szaktudás, és tapasztalat nélkül, A2-es nyelvtudástól munkát javasolni, így érdemes élni a lehetőséggel!

 Feladatok:

  • autók takarítása, tisztítása

 Amit elvárunk:

  • hajlandóság azonnali munkába állásra és hosszú távú munkavégzésre
  • legalább alapszintű (A2) német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány a munkavégzéshez elengedhetetlen
  • ügyfelek udvarias, magas színvonalú kiszolgálása
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés és csoportmunkára való hajlandóság egyaránt
  • fizikai teherbírás

 Amit kínálunk:

  • stabil és megbízható vállalati háttér
  • határozott idejű munkaszerződés
  • 8.50 €/ órás fizetés
  • 40 órás munkahét
  • havonta történő kifizetés
  • fizetés kiegészítés lehetőség túlóra formájában
  • segítség a szállásban
Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Magyarország
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola