www.cvonline.hu

Automatizát tesztelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.14.
Jelentkezési határidő: 2014.11.09.

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális partnerünk budapesti irodájába keresünk tapasztalt tesztelő kollégát.

Feladatok:

- részvétel implementációs projektekben, beleértve a folyamatok tervezését, elemzését,konfigurációt, a szoftver tesztelését és a termék bevezetést
- a HP QC/QTP/ALM alkalmazások támogatása, adminisztrációja, incident management
- teszt szkriptek írása, fejlesztése
- tesztelési folyamat kialakítása, folyamatos felülvizsgálata
- üzleti követelményeknek való megfelelés biztosítása
- riport készítés

Elvárások:

- egyetemi vagy főiskolai végzettség informatika vagy természettudományok területén
- min. 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
- HP QC tesztenedzsment alkalmazás ismerete
- automata tesztek írásában szerzett tapasztalat
- magabiztos folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
- átfogó ismeretek a fejlesztési és informatikai környezetekről
- kiváló kommunikációs - és problémamegoldó készség
- csapatjátékos attitűd
- kiváló time-management kompetenciák
- nyitottság új technológiákra
- VBA szkriptek írásában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

- hosszó távú, stabil munkahely
- folyamatos tanulási lehetőség
- versenyképes fizetés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -