www.cvonline.hu

Automatizált tesztelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.07.30.
Hirdetés azonosító: 943373

Egy nagy múltú, főként BI tanácsadással, kutatás-fejlesztéssel foglalkozó magyar ügyfelünk keres Automatizált tesztelőt, budapesti irodájukba.

Feladatok:

-PC-s környezetben való tesztelés.
-Teszt tervezése termékspecifikációk alapján
-Teszt környezet felállítása, implementálása
-Tesztek implementálása és azok végrehajtása
-Teszt hibák dokumentálása
-Különböző tesztesetek készítése tesztelési technikák felhasználásával.
-Eredmények kiértékelése és dokumentálása
-Teszt automatizálás unit test framework használatával.

Elvárások:

-Felsőfokú informatikai képzettség
-Hasonló pozícióban szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
-Modulszintű tesztelés ismerete.
-Programnyelvek ismerete, C# vagy Java
-Önálló munkavégzés
-Angol nyelvtudás (főként írásban)
-Selenium ismerete előny

Amit kínálunk:

- Új technológiák, módszertanok megismerése
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Versenyképes fizetés
- Hosszútávú munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján