www.cvonline.hu

Automatizált tesztelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 906081

Automatizált tesztelőket keresünk ügyfelünk, egy szegedi globális szolgáltató vállalat világszínvonalú kutatás-fejlesztési központjába. A cég folyamatos fejlődésével biztosít stabil és innovatív hátteret, valamint versenyképes kompenzációs csomagot a munkavállalók számára. A leendő tesztelő kollégák egy lelkes és fiatal Agilis módszertant követő csapatban fognak dolgozni.

Feladatok:
  • automatizálási tesztrendszerek fejlesztése
  • kézi tesztelési folyamatok és eljárások használata, automatizált tesztek fejlesztése és futtatása mellett
  • termékek megértése az ügyfél szemszögéből, és tesztelése ennek mentén
Elvárások:
  • diploma informatika, vagy kapcsolódó területen
  • 2-5 év tapasztalat automatizált tesztelési területen
  • tapasztalat Java programnyelv használatában
  • tapasztalat Javascript nyelv alkalmazásában
  • tesztvezérelt fejlesztési koncepciók alapvető megértése és ismerete
  • folyékony angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Kapcsolat:
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre.

Magyarország egyik legnagyobb személyzeti tanácsadó cégeként célunk, hogy több mint egy évtizedes tapasztalatunkkal hozzájáruljunk ahhoz, hogy jelöltjeink számára a lehető legjobb HR-szolgáltatást nyújtsuk az egész országban, és megtaláljuk számukra a megfelelő karrierlehetőséget.