www.cvonline.hu

Automatizált tesztelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2014.10.15.
Hirdetés azonosító: 844306

Ügyfelünk a legfejlettebb technológiákat alkalmazó, sebészeti eszközök és eljárások fejlesztésével foglalkozó vállalat, mely csapatába Automatizált tesztelőt keres.

Feladatok:

- tesztesetek megfogalmazása és végrehajtása
- C# nyelven automatizált tesztesetek írása
- folyamatos fejlesztési javaslatok megfogalmazása
- manuális tesztek végrehajtása

Elvárások:

- felsőfokú informatikai végzettség
- min. 2-3 év automatizált tesztelői tapasztalat
- tesztelési folyamat teljes körű ismerete
- jó problémamegoldó készség
- önállóság, rugalmasság, kreativitás
Ami előnyt jelent:
- C# nyelven automatizált tesztelési tapasztalat
- angol nyelvtudás
- SCRUM, WPF tapasztalat
- refaktorálási tapasztalat

Amit kínálunk:

- önálló munkavégzés lehetősége
- részese lenni egy EU-s projekt működésének, rendszerek kialakításának
- lendületes, jól együttműködő csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a