www.cvonline.hu
Automatizált tesztelő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.25.
Jelentkezési határidő: 2014.08.29.
Hirdetés azonosító: 791782
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Banki informatikai rendszerek készítésére, és bevezetésére szakosodott partnercégünk számára keresünk megfelelő szakembert az alábbi pozícióba:

alkalmazotti jogviszonyba, teljes munkaidős állásra.

Feladatok

  • A szoftver tesztelés és tesztesetek megtervezése, implementálása és futtatása
  • Automatizált tesztelés végrehajtása, szkriptek önálló írása, futtatása és karbantartása
  • Automatizált teszt környezet konfigurálása és üzemeltetése
  • Hibajegyek felvitele, nyomon követése és kezelése
  • Teszt riportok és jegyzőkönyvek készítése
  • Komplex tesztelési feladatok önálló ellátása
  • Kapcsolattartás az ügyféllel a tesztelés során

Elvárások

  • Szkriptek írásában szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Legalább 1-1 hiba- és teszt management eszköz ismerete
  • Tesztelési folyamatok és módszertanok ismerete
  • Jó dokumentációs és kommunikációs készség
  • Minimum 2 éves banki és/vagy informatikai rendszer fejlesztésénél szerzett tesztelői tapasztalat (automatizált tesztelés terén)
  • Komplex rendszerek gyors megismerésének képessége
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség
  • Precíz és pontos munkavégzés
  • Angol nyelv középfokú ismerete (írásban és szóban is)

Előnyök

  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség
  • Java vagy valamilyen objektum orientált programozási nyelv ismerete
  • Oracle és/vagy MS SQL adatbázis-kezelési ismeretek
  • Agilis módszertan terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Betanulási lehetőség tapasztalt kollégák mellett
  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban
  • Folyamatos továbbképzés, karrierlehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió