www.cvonline.hu
Automatizált tesztelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.08.
Jelentkezési határidő: 2016.10.28.
Hirdetés azonosító: 1084464
lejárt

Automatizált tesztelő kollégát keresünk piacvezető IT fejlesztéssel - és tanácsadással foglalkozó partercégünk részére.

Feladatok:

  • Fejlesztők munkájának támogatása
  • Automatizált tesztelési projektekben való részvétel
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Tesztesetek managelése
  • Teszt dokumentáció elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Junior szint esetén - már 1-2 év tesztelésben szerzett tapasztalat is elegendő
  • Senior szinten több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Manuális illetve automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat egyaránt megfelelő lehet

Előny:

  • Siebel/Amdocs/Billing rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Java fejlesztésben vagy Unix shell scriptelésben szerzett tapasztalat
  • HP functional tester ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési - és tréning lehetőség (pl.: Cutting edge technológiák)
  • Változatos projekteben való részvételi lehetőség
  • Külföldi kiküldetéseken való részvételi lehetőség
  • Támogató, fiatalos, energikus csapat
  • Nemzetközi, modern munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.