www.cvonline.hu

Automatizált tesztelő

  • A hirdetés 172 napja lejárt

Budapesti székhelyű agilis csapatba keresünk automatizált tesztelőt, aki részt venne a több mint 15 éve stabilan működő, európai piacra dolgozó, kategóriájában díjnyertes partnercégünk által fejlesztett innovatív elektronikus útdíjfizetési rendszer, mobilfizetés technológiák tesztelésében, együttműködve a magas szintű szakmai háttérrel rendelkező csapattal.

Feladatok:

- Részvétel a teljes tesztelési folyamatban

- Tesztesetek létrehozása, elemzése, végrehajtása

- Hibakeresés, javaslattétel azok kijavítására

- Dokumentációk készítése

- Csapattal való szoros együttműködés

- Teszt környezet kialakítása, tesztadatok generálása

- A minőségi követelmények értelmezése és folyamatok alkalmazása

- Stabil megoldások biztosítása, állandó visszajelzés a termékről

- Elvégzett tesztek kiértékelése, riportolása

- Verzió ellenőrzés és konfiguráció-menedzsment

Elvárások:

- Automatizált tesztelés területén szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat

- Selenium, JMeter tesztelői eszközök ismerete

- Java kódolvasási képesség/ Java alapismeretek

- Középfokú angol nyelvismeret

- Minőségorientált szemlélet

Előny:

- ISTQB-tanúsítvány

- TestComplete, Dunit, AQTime, Cucumber eszközök ismerete

Ajánlat:

- Szaktudáshoz illeszkedő, versenyképes átlag feletti juttatási csomag

- Naprakész technológiai háttér, eszközök

- Modern, jó megközelíthetőségű iroda

- Scrum csapatban való munkavégzés

- Inspiráló szakmai légkör, rendszeres képzések

- Rugalmas, nyitott vállalati kultúra