www.cvonline.hu

Automatizált tesztelő (mobilalkalmazások)

  • A hirdetés 240 napja lejárt

B39Autoteszt

25 éve működő, üzleti alkalmazások fejlesztésével foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk tesztelő munkatársat.

Feladatok:

  • Mobilalkalmazások automatizált tesztelése
  • End-to-end tesztek végrehajtása
  • Teszt környezet kialakítása, tesztadatok generálása
  • Elvégzett tesztek kiértékelése, riportolása.

Elvárás:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Szoftvertesztelési tapasztalat (automatizált tesztelési tapasztalat előny, de nem feltétel)
  • Alapszintű angol nyelvismeret, német nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Modern eszközök és fejlesztői környezet,
  • Egészségbiztosítás.

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő