www.cvonline.hu

Automatizált tesztelő C# programozási tapasztalattal

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.02.25.
Hirdetés azonosító: 678200

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk a legfejlettebb technológiákat alkalmazó, sebészeti eszközök és eljárások fejlesztésével foglalkozó vállalat, mely csapatába Automatizált tesztelőt keres!

Feladatok:

- tesztesetek megfogalmazása és végrehajtása
- C# nyelven automatizált tesztesetek írása
- folyamatos fejlesztési javaslatok megfogalmazása
- részvétel kód refaktorálásban és új coding standard bevezetésében

Elvárások:

- felsőfokú műszaki vagy természettudományi végzettség
- C# programozási tapasztalat
- automatizált tesztelői tapasztalat
- tesztelési folyamat teljes körű ismerete
- tesztelési keretrendszer ismeret( Microsoft Unit Testing Framework, NUnit, stb.)
- középfokú angol nyelvtudás
- jó problémamegoldó készség
- önállóság, rugalmasság, kreativitás
Ami előnyt jelent:
- refaktorálási tapasztalat
- GUI teszt keretrendszer tapasztalat

Amit kínálunk:

- önálló munkavégzés lehetősége
- részese lenni egy EU-s projekt működésének, rendszereket kialakítani
- lendületes, jól együttműködő csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a