www.cvonline.hu

Automatizált termelési gépkezelő - Ausztria

Régió: Külföld

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.18.
Jelentkezési határidő: 2014.03.14.
Hirdetés azonosító: 740932

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális Osztrák partnercégünk Edelstal-ban található üzemébe keresünk termelési területre munkavállalókat, Automatizált Termelési Gépkezelő pozícióba.

Feladatok:

- A termelési gépek önálló felügyelete és működtetése
- A termelési berendezések irányítása, javítása, karbantartása és tisztítása a minőségügyi szabványoknak megfelelően
- A szükséges minőségügyi adatok dokumentálása
- Közreműködés a belső és külső auditokban

Elvárások:

- NÉMET társalgási szintű nyelvtudás szóban
- Szakképesítés: mechatronikai, villanyszerelő, mechanikus, gépész vagy lakatos végzettség
- Automatizált termelési rendszerek ismerete
- 4 műszakos munkarend vállalása
- B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
- Motivált és rugalmas személyiség

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Havi bruttó alapbér: 1662 EUR
- Műszakpótlékok, hétvégi pótlék
- Éves szinten 14 havi munkabér kerül kifizetésre.

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a