www.cvonline.hu

Automatizált szoftvertesztelő

  • A hirdetés 131 napja lejárt
Automatizált szoftvertesztelő – Junior és Szenior

Nemzetközi partnercégeink számára keresünk automatizált szoftvertesztelőket keresünk, junior és szenior kollégák jelentkezését egyaránt várjuk!

Elvárások
  • Legalább 1 év tapasztalat automatizált tesztelésben junior kollégák esetében
  • Legalább 3 év tapasztalat automatizált tesztelésben szenior kollégák esetében
  • Szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Valamely objektumorientált programnyelv (C++, C#, Java) ismerete VAGY
  • SQL ismeret VAGY
  • scriptnyelvek terén szerzett ismeret (Python, Perl, shellscript, JavaScript)
Előnyt jelent
  • Angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete
  • Tesztkörnyezet és teszt tool-ok fejlesztésében, kialakításában szerzett ismeret
  • Tesztstratégia alkotásban szerzett tapasztalat
  • Agilis módszertan ismerete
Feladatok
  • Automatizált tesztek fejlesztése
  • Tesztesetek készítése, futtatása
  • Különböző tesztek futtatása (regressziós, integrált, performancia tesztek)
  • Tesztelést segítő eszközök, tesztkörnyezet és keretrendszer fejlesztése
  • Dokumentáció készítése
Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő