www.cvonline.hu

AUTOMATIZÁLT ÉS MANUÁLIS TESZTELŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 970836

IT területen tevékenykedő multinacionális partnerünk csapatába keresünk automatizált és manuális területre is tesztelő kollégákat. A modern irodában a nagy terek mellett a kisebb helyiségekben számos szórakozási és regenerációs lehetőséggel találkozhatsz. Itt nem kötnek a hagyományos szabályok, az inspiráló környezetben bátran kiélheted kreativitásodat. A cég izgalmas kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál neked, figyelve arra, hogy közben mind feljebb és feljebb lépegethess a ranglétrán.

Ha Te is mindig egy olyan állásra vágytál, ahol szabadon dolgozhatsz, akkor ezt a lehetőséget ne szalaszd el!

Feladatok:

►    Big data projektben való részvétel

►    munkavégzés agilis fejlesztői környezetben

►    tesztesetek meghatározása és végrehajtása

►    tesztkörnyezet előkészítése, beállítása és karbantartása

Elvárások:

►    rendelkezel BSc vagy MSc diplomával informatikai, mérnöki, vagy valamilyen kapcsolódó területen

►    legalább 1 éves tapasztalattal rendelkezel hasonló pozícióban

►    jók a diagnosztikai és problémamegoldó képességeid

►    jól beszélsz és írsz angolul

Elöny:

►    rendelkezel ISTQB tanúsítvánnyal

►    van már tapasztalatod tesztautomatizálási területen

Amit kínál:

►    élvonalbeli technológiák

►    nemzetközi fejlesztőcsapatban

►    inspiráló munkakörnyezet

►    feladatorientált szemlélet

►    folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

►    versenyképes kompenzációs csomag

Amit az Enloyd kínál:

►    interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    segítünk az önéletrajzodat megírni/átírni/pozícióra szabni

►    átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket

►    segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat

Kategória
IT / Informatika
Régió