www.cvonline.hu

Automatizált és manuális tesztelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 959540

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak.  Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

IT területen tevékenykedő multinacionális partnerünk csapatába keresünk automatizált és manuális területre is tesztelő kollégákat. A modern irodában a nagy terek mellett a kisebb helyiségekben számos szórakozási és regenerációs lehetőséggel találkozhatsz. Itt nem kötnek a hagyományos szabályok, az inspiráló környezetben bátran kiélheted kreativitásodat. A cég izgalmas kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál neked, figyelve arra, hogy közben mind feljebb és feljebb lépegethess a ranglétrán.

Ha Te is mindig egy olyan állásra vágytál, ahol szabadon dolgozhatsz, akkor ezt a lehetőséget ne szalaszd el!

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Big data projektben való részvétel

  • munkavégzés agilis fejlesztői környezetben

  • tesztesetek meghatározása és végrehajtása

  • tesztkörnyezet előkészítése, beállítása és karbantartása

Elvárások:

  • rendelkezel BSc vagy MSc diplomával informatikai, mérnöki, vagy valamilyen kapcsolódó területen

  • legalább 1 éves tapasztalattal rendelkezel hasonló pozícióban

  • jók a diagnosztikai és problémamegoldó képességeid

  • jól beszélsz és írsz angolul

Elöny:

  • rendelkezel ISTQB tanúsítvánnyal

  • van már tapasztalatod tesztautomatizálási területen

Amit kínál:

  • élvonalbeli technológiák

  • nemzetközi fejlesztőcsapatban

  • inspiráló munkakörnyezet

  • feladatorientált szemlélet

  • folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

  • versenyképes kompenzációs csomag

Amit az Enloyd kínál:

  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

  • segítünk az önéletrajzodat megírni/átírni/pozícióra szabni

  • átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket

  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Látogass el honlapunkra Link megjelenítése és fedezz fel új lehetőségeket!

Kategória
IT / Informatika
Régió