www.cvonline.hu

Automatizálási szakértő

  • A hirdetés 716 napja lejárt

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. debreceni telephelye

Gyógyszergyártó Igazgatóság

MegaPack üzeme

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • A Megapack csomagolóüzemben működő logisztikai rendszer felügyelete, üzemeltetésével kapcsolatot feladatok ellátása;
  • A logisztikai rendszerrel kapcsolatos dokumentációk elkészítése;
  • Kapcsolattartás a logisztikai rendszert szállító és karbantartó cégekkel;
  • MFCM rendszer üzemeltetése és az ezzel kapcsolatos feladatok ellátása;
  • WBS (raktár irányítási rendszer) fejlesztések bevezetése, oktatása az üzem dolgozói számára;
  • A termelési kapacitás bővítésére irányuló beruházásokban, projektekben való aktív részvétel;
  • A termelő berendezések és az üzem hatékonyságának folyamatos figyelemmel kísérése, hatékonyságnövelő folyamatok kidolgozása, bevezetése;
  • E-log termelés felügyeleti rendszer karbantartása, fejlesztése.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök, automatizálási mérnök, informatikus);
  • 3-5 év automatizálásban és Java programozásban szerzett tapasztalat;
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete;
  • Kiváló problémamegoldó készség;
  • Pro-aktivitás, csapatmunkára való képesség.

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-másolatokkal 2015.11.29-ig várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol