www.cvonline.hu

Automatizálási specialista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.18.
Jelentkezési határidő: 2017.03.11.
Hirdetés azonosító: 1099433

Nagy múltú, nemzetközileg elismert multinacionális FMCG termelőcégünkhöz keresünk automatizálási specialistát.

Feladatok:

A vezérlések és automatizálási rendszerek elektronikai (HW, SW) felügyelete.

Az automatizálás területén felmerült hibák elhárítása, hardveres ill. szoftveres hibaelhárítás.

Az igényeknek megfelelően a gépek vezérlőszoftvereinek, hardverének kisebb módosítása, a módosítások dokumentálása.

Részvétel az automatizálási rendszerek üzembe helyezési, ill. próbaüzemeltetési eljárásaiban, azok támogatása.

Technológiai, termelési, műszaki adatgyűjtés, adatgyűjtő rendszer működtetése és fejlesztése, adatkiértékelés (Wonder Ware).

A feladatkörébe tartozó minőségbiztosítási teendők ellátása (ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001 és FSSC 22001).

Szükség esetén beavatkozás a gyár termelési és műszaki folyamataiba, ha azt az automatizálási rendszerek állapota vagy működése szükségessé teszi.

Tréning anyagok készítése, oktatások megtartása ( kezelők, műszerészek, automatizálási specialisták számára).

A technológiai fejlődési és ipari trendek követése, hatékonyabb megoldások keresése a folyamatos fejlesztés érdekében.

Munkavédelmi előírások betartása és betartatása.

Kapcsolattartás beszállítókkal / kivitelezőkkel / külsős karbantartókkal

Részvétel a Vállalat folyamatos fejlesztési (TPM) tevékenységében

Elvárások:

Villamosmérnöki végzettség/automatizálási szak

2-3 év szakmai tapasztalat üzemi környezetben
(élelmiszer- vagy FMCG iparban szerzett tapasztalat előny)

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag,
Modern multinacionnális környezet
Fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján