www.cvonline.hu

Automatizálási specialista

  • A hirdetés 381 napja lejárt

A MUNKAKÖR CÉLJA:

Az üzem területén található elektronikus, automatizált rendszerek felügyelete. Műszaki beruházások tervezésében, végrehajtásában való közreműködés támogatva a hatékony és biztonságos termelési környezet kialakítását.

FŐ FELADATOK:

  • A vezérlések és automatizálási rendszerek elektronikai (HW, SW) felügyelete.
  • Az automatizálás területén felmerült hibák elhárítása, hardveres ill. szoftveres hibaelhárítás.
  • Az igényeknek megfelelően a gépek vezérlőszoftvereinek, hardverének kisebb módosítása, a módosítások dokumentálása.
  • Részvétel az automatizálási rendszerek üzembe helyezési, ill. próbaüzemeltetési eljárásaiban, azok támogatása.
  • Technológiai, termelési, műszaki adatgyűjtés, adatgyűjtő rendszer működtetése és fejlesztése, adatkiértékelés (Wonder Ware).
  • A feladatkörébe tartozó minőségbiztosítási teendők ellátása (ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001 és FSSC 22001).
  • Szükség esetén beavatkozás a gyár termelési és műszaki folyamataiba, ha azt az automatizálási rendszerek állapota vagy működése szükségessé teszi.
  • Tréning anyagok készítése, oktatások megtartása ( kezelők, műszerészek, automatizálási specialisták számára).
  • A technológiai fejlődési és ipari trendek követése, hatékonyabb megoldások keresése a folyamatos fejlesztés érdekében.
  • Munkavédelmi előírások betartása és betartatása.
  • Kapcsolattartás beszállítókkal / kivitelezőkkel / külsős karbantartókkal
  • Részvétel a Vállalat folyamatos fejlesztési (TPM) tevékenységében

ELVÁRÁSOK:

Szakképzettség: Villamosmérnök automatizálás szakirány
Képzettség szintje: Felsőfokú végzettség
Szakmai tapasztalat: 2-3 év szakmai tapasztalat üzemi környezetben (élelmiszer- vagy FMCG iparban szerzett tapasztalat előny)
Egyéb: Közgazdasági szemlélet; Microsoft Office alkalmazások, SAP, SPM, angol nyelvtudás

ELŐNYT JELENT:  ____________________________________________________________________________________________________

  • TPM/Lean ismeretek

JELENTKEZÉS: az alábbi email címen vagy a Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése internet oldalon.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő