www.cvonline.hu

AUTOMATIZÁLÁSI SPECIALISTA extrúziós területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 853978

Mosonmagyaróvári Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • a gyártás folyamatos fenntartása, problémamegoldás
  • szerszámcserék kivitelezése
  • PLC vezérlésű automata berendezések kezelése, esetleges hibák felismerése, hibaelhárítás
  • termelési célok elérésének biztosítása
  • részvétel a gyártástechnológiai és műszaki fejlesztésekben
  • folyamatoptimalizálás, költségcsökkentés
  • együttműködés a minőségbiztosítással
Elvárások:
  • műszaki végzettség (ideális esetben elektronikai vagy automatizálási területen)
  • PLC programozási és gyártásautomatizálási ismeretek, PLC rendszerek biztos kezelése
  • többéves szakmai tapasztalat a műanyag-feldolgozó iparban és/vagy tapasztalat extrúziós technológiával
  • német nyelv szakmai szintű ismerete elengedhetetlen a munkavégzéshez
  • utazási ill. külföldön tartózkodási hajlandóság a betanulási időszakban
  • megbízhatóság, elkötelezettség, képesség az önálló munkavégzésre
  • felelősségteljes gondolkodásmód, team munkára való alkalmasság
  • jó szervezőkészség, rendszerszemlélet
Előny:
  • angol nyelvismeret
  • pneumatikai ismeretek
  • SAP ismeret
Amit kínálunk:
  • Amit kínálunk:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • folyamatos szakmai fejlődés, nemzetközi továbbképzések.
  • stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • önálló munkavégzési lehetőség
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni
Munkavégzés helye:
  • Mosonmagyaróvár
Kapcsolat:
Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.