www.cvonline.hu

AUTOMATIZÁLÁSI SPECIALISTA (6596)

  • A hirdetés 1065 napja lejárt

Elvárások:
•min. középfokú műszaki végzettség (elektronikai vagy automatizálási területen)
•műanyag-feldogozó ipar területén szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
•szakmai német vagy angol nyelvismeret kötelező
•felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel)
•PLC programozási és gyártásautomatizálási ismeretek
•PLC rendszerek biztos kezelése
•utazási, ill. külföldön tartózkodási hajlandóság a betanulási időszakban
Személyiségét illetően:
•megbízható, elkötelezett és önálló
•felelősségteljes, jó szervező
•team munkára alkalmas, rendszerszemlélet

Előnyök:
•SAP ismeret
•pneumatikai és extrúziós ismeretek

Feladatok:
•termelési célok és gyártási technológiák elérésének biztosítása és betartása
•gyártási folyamatok fenntartása, szerszámcserék kivitelezése, problémamegoldás
•automata gyártó berendezések (csomagoló, nyomtató, továbbító, stb.) kezelése, hibák felismerése és elhárítása, karbantartás
•folyamatok optimalizálása és költségcsökkentés
•részvétel a gyártástechnológiai és műszaki fejlesztésekben
•a minőségbiztosítással kapcsolódó minőségi problémák közös megoldása

Juttatások:
•versenyképes fizetés
•egyéb juttatások
•stabil, folyamatosan fejlődő multinacionális vállalati háttér
•családias vállalati kultúra
•folyamatos szakmai fejlődés, nemzetközi továbbképzések

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Munkarend:
•3 műszakos munkarend

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.