www.cvonline.hu

Automatizálási (robotizálási) mérnök

  • A hirdetés 1213 napja lejárt

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23 000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.

Székesfehérváron működő üzemünk közel 1000 fős létszámmal alumínium profilok sajtolásával, ezek további megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozik, valamint ezen telephelyen működteti a csoport Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Sapa Profiles Kft.

Fő feladatok:

  • Meglévő gyártóeszközök, gépek automatizálása, robotizálása
  • Robotok kiválasztása, telepítése, programozása
  • Automatizálási/robotizálási lehetőségek kidolgozása új termékek bevezetése kapcsán
  • Layout definiálás
  • Gépek rendszerbe kötése
  • Beszállítók kiválasztásában való részvétel, tevékenységeinek végigkövetése
  • Működés közben fellépő problémák elhárítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2 év gyártó cégnél szerzett releváns munkatapasztalat
  • Angol, és/ vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Automatizálási és PLC programozási ismeretek (Siemens, Omron, Allen Bradley preferált)
  • Robotprogramozási tapasztalat előnyt jelent

Amit ajánlunk:

Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, teljesítmény alapú prémium

A jelentkezés módja:

Fényképes önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkon a lenti linken keresztül.

Kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt pozíciót.

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő