www.cvonline.hu

Automatizálási Projektmérnök (T07apm)

  • A hirdetés 241 napja lejárt

Automatizálási Projektmérnök

T07apm

Komárom-Esztergom megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk Automatizálási Projekt Mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Automata gyártósorokra vonatkozó gépspecifikációk készítése;
  • Design egyeztetések bonyolítása, projekt időterv követése gépbeszállító partnerekkel;
  • Gépátvételek szervezése, bonyolítása és dokumentálása;
  • Műszaki egyeztetés és kapcsolattartás meglévő gépbeszállító partnerekkel;
  • Automata gyártósorok technikai fejlesztéseivel kapcsolatos projektek koordinálása;
  • Részvétel automata gyártósorok üzembe helyezésének irányításában, az ezzel kapcsolatos dokumentálásokban;
  • Automata gyártósorokhoz szükséges gépek, berendezések és eszközök specifikálása;
  • Automata összeszerelő sorokra beruházási, fejlesztési, költségcsökkentési javaslatok kidolgozása, megtérülési kalkulációk készítése;
  • Részvétel a gyártás során felmerülő minőségügyi problémák megoldásában.

Tapasztalat:

  • Villamos- vagy Mechanikus mérnöki végzettség;
  • Minimum 2-3 év autóipari területen szerzett tapasztalat;
  • Automatizálásban szerzett tapasztalat;
  • ISO/TS 16949 szabvány ismerete;
  • Középfokú angol nyelv ismeret (írásban/szóban);
  • Erős számítógép kezelői tudás (MS Word, Excel and PowerPoint);
  • Utazási hajlandóság.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő