www.cvonline.hu

AUTOMATIZÁLÁSI PROJEKT MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 828430

Link megjelenítéseimages/editor/1334060438.jpg" border="0" alt="" />

Komárom-Esztergom megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Automata gyártósorokra vonatkozó gépspecifikációk készítése
  • Design egyeztetések bonyolítása, projekt időterv követése gépbeszállító partnerekkel
  • Gépátvételek szervezése, bonyolítása és dokumentálása
  • Műszaki egyeztetés és kapcsolattartás meglévő gépbeszállító partnerekkel
  • Automata gyártósorok technikai fejlesztéseivel kapcsolatos projektek koordinálása
  • Részvétel automata gyártósorok üzembe helyezésének irányításában, az ezzel kapcsolatos dokumentálásokban
  • Automata gyártósorokhoz szükséges gépek, berendezések és eszközök specifikálása
  • Automata összeszerelő sorokra beruházási, fejlesztési, költségcsökkentési javaslatok kidolgozása, megtérülési kalkulációk készítése
  • Részvétel a gyártás során felmerülő minőségügyi problémák megoldásában

ELVÁRÁSOK

  • Villamos- vagy Mechanikus mérnöki végzettség
  • Legalább 2-3 év multinacionális gyártóvállalatnál szerzett tapasztalat, autóipari tapasztalat és az ISO/TS 16949 szabvány ismerete előnyt jelent
  • Automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelv ismeret (írásban/szóban)
  • Erős számítógép kezelői tudás (MS Word, Excel and PowerPoint)
  • Utazási hajlandóság

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Komárom-Esztergom megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: AUTOMATIZÁLÁSI PROJEKT MÉRNÖK, Komárom-Esztergom megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: viktoria.ruff.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése