www.cvonline.hu

Automatizálási mérnök

  • A hirdetés 963 napja lejárt

A Rosenberg Hungária Lég-, és Klímatecnikai Kft.

munkatársat keres fiatal csapatába Tokodaltárón

történő munkavégzéshez

(légtechnikai rendszerek)

munkakörbe

Elvárások:

  • Okleveles villamosmérnöki végzettség (automatika irány)
  • CAD/CAM rendszerek ismerete, használata
  • Aktív, középfokú német vagy angol nyelvtudás (napi szintű nyelvhasználati lehetőség a kollégákkal)
  • 1-3 év releváns tapasztalat (tervezés, kivitelezés, ajánlatadás)
  • Utazási hajlandóság (munkához kapcsolódóan külföldre, rövid távra)
  • Innovációra való hajlandóság
  • Csapatmunkában való részvétel

Feladatok:

  • Szakmai felügyelet a Társaság automatika területén
  • Klíma és szellőztetőgépek erős és gyenge áramú kiépítés irányítása
  • Klíma és szellőztető berendezések beüzemelésének irányítása
  • Villamos kapcsolási rajzok készítése
  • Műszaki kalkulációk, tervezés
  • Új gyártmányok bevezetése, alkalmazása, dokumentálása, műszaki leírások, közreműködés a katalógusok készítésében
  • Vevői tájékoztatás elektromos berendezésekkel kapcsolatban

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria, utazási támogatás
Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő