www.cvonline.hu

AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 886456

Flex állások

Flextronics International Kft., Zala Site is searching for talented candidates for position detailed below:

Feladatok:

  • Ajánlatok kidolgozásában való aktív részvétel, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Automatizálási rendszerek karbantartásának felügyelete és működésük közben fellépő problémák elhárításában való részvétel
  • Gépek beüzemelésében, telepítésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú gépész vagy villamosmérnöki végzettség
  • 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Jelentkezés/További információ:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, adja le önéletrajzát és vezetőjének írásos engedélyét a Személyzeti Osztályon, vagy kattintson a Jelentkezés gombra.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Zala