www.cvonline.hu

Automatizálási mérnök

  • A hirdetés 908 napja lejárt

A ZF Konszern magyarországi leányvállalata, az egri telephelyű, sebességváltókat gyártó ZF Hungária Kft. munkatársat keres az alábbi felelősségteljes és nagy szakmai kompetenciát igénylő pozícióba:

Feladatok:
  • IT megoldások kidolgozása és megvalósítása a ZF különböző termelő területei részére
  • Új és meglévő IT megoldások továbbfejlesztése, minden olyan termelési folyamat, berendezés felügyelete, ami a SAP rendszerrel összeköttetésben van (GAA/ szereldei támogató szoftver)
  • Ajánlatok kidolgozása, kapcsolattartás a vevővel
  • Kifejlesztett IT megoldások szolgáltatása
  • Együttműködés külső szoftverszolgáltató cégekkel, automatizálási vállalatokkal és más ZF lokációkkal
  • Automatizálási projektek vezetése
  • Másodszintű támogatói tevékenység

 Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (informatikai vagy villamos mérnök)
  • Java vagy .Net programozási ismeretek
  •  Linux vagy Windows operációs rendszerek ismerete
  • Osztott rendszerek ismerete, több irányú kommunikáció, jártasság a következő keretrendszerek valamelyikében: Spring, OSGI, JPA és JMS vagy a Siemens S7 programozás világában
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Határozott és felelősségteljes munkavégzés

Amit
kínálunk:

  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál;
  • részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben;
  • karrierlehetőséget, folyamatos továbbképzést és tréningprogramokat;

ZF Hungária Kft.

3300 Eger, Kistályai u. 2.

Link megjelenítése

Helyek Heves
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő