www.cvonline.hu

Automatizálási mérnök

Régió: Heves
Heves

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2014.11.14.
Hirdetés azonosító: 807559

Pozíció leírása / Job description

EGRI telephelyű, sebességváltókat gyártó partnerünk munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- IT megoldások kidolgozása és megvalósítása különböző termelő területek részére
- Új és meglévő IT megoldások továbbfejlesztése, minden olyan termelési folyamat, berendezés felügyelete, ami az SAP rendszerrel összeköttetésben van
- Ajánlatok kidolgozása, kapcsolattartás a vevővel
- Együttműködés külső szoftverszolgáltató cégekkel, automatizálási vállalatokkal és más lokációkkal
- Automatizálási projektek vezetése
- 2nd level támogatói tevékenység

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség (informatikai vagy villamos mérnök)
- Java programozási ismeretek
- Linux és Windows operációs rendszerek ismerete
- Osztott rendszerek ismerete, több irányú kommunikáció, jártasság a következő keretrendszerek használatában: Spring, OSGI, JPA és JMS vagy a Siemens S7
- Tárgyalási szintű ANGOL nyelvtudás
- Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és kiemelkedő juttatási rendszer
- Stabil vállalati háttér, hosszú távra szóló lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőségek

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a